Jigolo Arayanlar Konya

jigolo arayanlar konya

Jigolo Arayanlar Konya

Jigolo arayanlar Konya ilindeki arayışları için Partner Sepetim ile çalışmayı tercih ediyorlar. Profesyonel jigolo şirketleri arasında bir marka olan partner sepetim sunduğu hizmetlerle adından söz ettirmeye devam ediyor. Eğer siz de jigolo arayan kadınlarla tanışmak istiyorsanız kısa süren bir form doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz. Para vermeden jigolo olmak istiyorum diyenleri de düşünen Partner Sepetim her konuda kendisine başvuranlara destek oluyor. Partner sepetim ücretsiz jigolo başvurusu yapmak için buradaki linke tıklamanız gerekiyor. Forma tıkladığınız zaman doldurmanız gereken kutucuklar olduğunu göreceksiniz. Burada en önemli detay şu, iletişim için mutlaka kendi numaranızı yazmalısınız. Çünkü formu doldurduktan kısa bir süre sonra yetkililer sizi arayacaklar.

Nasıl Jigolo Olabilirim?

Genç erkeklerin bu aralar gündemini nasıl jigolo olabilirim sorusu meşgul ediyor. Daha önce bayan tanışma sitelerinde şansını deneyen ama sonuç alamayanlardan biriyseniz Partner Sepetim tarafından hazırlanan dul bayanlar listesi size yardımcı olacaktır. Çünkü jigololuktan para kazanmak için profesyonel yerlerle çalışmanız gerekir. Olgun ve zengin bayanlar için ilk detay gelen kişinin güvenilir olması. Dolayısıyla elit jigolo bireyler arasına dahil olmak için mutlaka düzgün iletişim kurmalısınız. Güvenilir jigolo siteleriyle çalışan erkeklerin maaşları da aynı oranda yüksek oluyor. Mesela jigolo arayanlar arasından zengin olan bayanlarla tanışırsanız aylık 20 bin liraya kadar kazanabilirsiniz. Buradaki en önemli durum sizin kendinize olan güveniniz ve bayanlara karşı tutumunuzdur.

dul bayanlar listesi
dul bayanlar listesi

Jigolo Olmak İçin Ücret Ödenir Mi?

Özellikle piyasada yeni olanlar jigolo olmak için ücret ödenir mi diye soruyorlar. Bu sorunun kesin bir cevabı olmasa da gerçek jigololar ilk kayıtta para ödeyebilirler. Örnek vermek gerekirse Partner Sepetim yasal jigolo ajansı çiftler için birçok aktivite düzenliyor. Öte yandan partner sepetim bünyesinde tam 100 kişi çalışıyor. Bundan dolayı jigolo olmak isteyen kişilerin başlangıçta para ödemesi yanlış bir şey değil. Zaten görüşmelere gittiğiniz zaman daha ilk buluşmadan kayıt parasını rahatlıkla çıkarabilirsiniz. Ev arkadaşı arayan dul bayanlar arasından istediği kişiyi bulan Selahattin Ö deneyimini şu şekilde paylaştı:

İlk etapta jigololuk başvurusu için ücret istediklerinde kararsız kaldım. Ama sonraki ilk buluşmada kayıt parasını çok rahat çıkarmıştım. Zaten kısa bir süre sonra ev arkadaşı arayan bir bayanla tanıştım. Şu an ilişkimiz ciddi.

Selahattin Ö. (26)
https://partnersepetim.tumblr.com/post/649913370354614272/ger%C3%A7ek-jigolo-siteleri-%C3%BCcretli-mi